50 مطلب آخر
رادیولوژی : خواندن عکسهای رادیولوژی، CTscan و MRI بانرم‌افزار آی‌رادیولوژی iRadiology

دانشجویان رشته پزشکی به‌راحتی می‌توانند با نرم‌افزار«آی‌رادیولوژی» عکس‌های گرفته شده به‌وسیله اشعه ایکس را بخوانند..........
 اخیراً برنامه‌ای رایگان برای گوشی‌های تلفن همراه مبتنی بر اندروید و iOS به بازار آمده که به رشد مهارت دانشجویان رشته پزشکی در خواندن عکس‌های رادیولوژی، سی تی اسکن و MRI کمک می‌کند...........
این برنامه که آی رادیولوژی (iRadiology) نام دارد به کمک ۵۰۰ مورد رادیولوژی که توسط دکتر گیلیان لیبرمن (Gillian Lieberman) مدیر آموزش پزشکی دانشگاه هاروارد انتخاب شده به دانشجویان یاری می‌رساند..........

این موارد شامل یافته‌های رادیولوژیکی از تعداد زیادی ناهنجاری بوده و می‌توان آن‌ها را به ترتیب اعضا بدن و یا مسایل آسیب‌شناختی جستجو کرد. راه دیگر برای یافتن موارد مورد علاقه جستجوی کلمات کلیدی است..........

تحلیل ما

متن کامل

 

خواندن عکس‌های رادیولوژی، سی تی اسکن و MRI توسط نرم‌افزار «آی‌رادیولوژی»

 

دانشجویان رشته پزشکی به‌راحتی می‌توانند با نرم‌افزار«آی‌رادیولوژی» عکس‌های گرفته شده به‌وسیله اشعه ایکس را بخوانند.
 

به گزارش  آی‌تیونز اخیراً برنامه‌ای رایگان برای گوشی‌های تلفن همراه مبتنی بر اندروید و iOS به بازار آمده که به رشد مهارت دانشجویان رشته پزشکی در خواندن عکس‌های رادیولوژی، سی تی اسکن و MRI کمک می‌کند.


این برنامه که آی رادیولوژی (iRadiology) نام دارد به کمک ۵۰۰ مورد رادیولوژی که توسط دکتر گیلیان لیبرمن (Gillian Lieberman) مدیر آموزش پزشکی دانشگاه هاروارد انتخاب شده به دانشجویان یاری می‌رساند. 

 

این موارد شامل یافته‌های رادیولوژیکی از تعداد زیادی ناهنجاری بوده و می‌توان آن‌ها را به ترتیب اعضا بدن و یا مسایل آسیب‌شناختی جستجو کرد. راه دیگر برای یافتن موارد مورد علاقه جستجوی کلمات کلیدی است.
 

یکی از مزایای این برنامه امکان زوم و حرکت دادن تصاویر برای مشاهده جزییات آن است. با این کار عکس به وضوح مشخص می‌شود و یک یا دو پاراگراف درباره آن‌ توضیح داده می‌شود.


ویژگی اصلی آی رادیولوژی عدم نیاز به اینترنت است و تمامی امکانات آن به صورت آفلاین قابل استفاده است.
 

در حال حاضر مواد آموزشی تحت وب دکتر «لیبرمن» به جزء لاینفک آموزش تعداد بی‌شماری دانشکده پزشکی در سراسر جهان تبدیل شده و دانشجویان بسیاری از آن‌ها بهره می‌برند.

---------------------------------------

پایان

منبع : سینانیوز تاریخ : ۱۳۹۱/۱۰/۱۳ تعداد بازدیدکنندگان : 2528

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
پربیننده ترین مطالب در زمینه
رادیولوژی
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 9096
بازدید دیروز : 14992
بازدید این ماه : 59539
بازدید امسال : 2975387
بازدید کل : 12811650

نظرسنجی

در طول بهره برداری از بیمارستان شما ، تصمیم گیری های مسئولین و مدیران بیمارستانی در کدامیک از موارد زیر ، براساس نقشه های ساختمانی و تاسیساتی بیمارستان بوده و یا به این پلانها توجه نسبی شده است؟
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش